INFORMACJE O FIRMIE

OD POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI STAWIAMY NA JAKOŚĆ I MAKSYMALNE ZADOWOLENIE SWOICH KLIENTÓW

 

O firmie

Firma Glazura ze Strzelina powstała w 1983 roku i od początku działalności stawiała na jakość i maksymalne zadowolenie swoich klientów.

Jesteśmy firmą rodzinną i dzięki temu wszystkich naszych Kontrahentów traktujemy jako wielką rodzinę. Współpracujemy z profesjonalnymi i uznanymi markami na rynku, które z czystym sumieniem, możemy polecić naszym Odbiorcom

Przez ten czas zyskaliśmy sobie miano solidnego i prężnego partnera. Jako wieloletni eksperci rynku płytek ceramicznych i wyposażenia sanitarnego promujemy produkty polskich producentów zwiększając stale ofertę nowych dostawców.

Nasz salon sprzedaży oferuje Państwu możliwość zapoznania się z najnowszymi wzorami płytek i urządzeń sanitarnych oraz poznania przykładowych aranżacji powierzchni. Współczesna armatura sanitarna oraz płytki ceramiczne zmienią Państwa łazienkę w wykwintny salon kąpielowy. Bogactwo wzorów i kolorów i wymiarów płytek ceramicznych spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy najwyższą jakość towarów krajowych oraz zagranicznych.

Jesteśmy przekonani, że nasze wieloletnie doświadczenie zagwarantuje Państwu profesjonalną obsługę i rzetelną pomoc. Współpraca z projektantem i wykonawcami zapewnia naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie stworzenia wyjątkowych wnętrz.

W naszym salonie sprzedaży można zapoznać się również z pełną gamę produktów skierowanych do profesjonalnych Glazurników oraz otrzymać niezbędną pomoc w doborze narzędzi oraz technik montażu wszelkiego rodzaju okładzin.

Nasza firma ugruntowała swoją pozycję wiarygodnego partnera, jako dostawca niezawodnych i profesjonalnych narzędzi.

Zapewniamy wsparcie przy obsłudze oraz w ramach gwarancji, pomoc i serwis nawet po jej zakończeniu.

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami z naszej branży oferujemy atrakcyjne ceny , szybki termin realizacji zamówień i szeroki wachlarz towarów. 

Lista rekomendowanych glazurników

DLACZEGO WARTO NAM
ZAUFAĆ?

ATRAKCYJNE CENY

Nasze usługi oraz materiały oferujemy w atrakcyjnej cenie z zachowaniem wysokiej jakości.

ZNAKOMITE REFERENCJE

Posiadamy szereg znakomitych referencji potwierdzających nasze umiejętności oraz jakość.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Istniejemy na rynku od 1983 roku, posiadamy ogromne doświadczenie w branży budowlanej.

RODZINNA FIRMA

Jesteśmy firmą rodzinną i dzięki temu wszystkich naszych odbiorców traktujemy jako wielką rodzinę.

OGÓLNOPOLSKI ZASIĘG

Dzięki współpracy z firmami spedycyjnymi możemy dostarczyć zakupiony towar w dowolne miejsce na terenie Polski jak i Europy.

WSPARCIE POGWARANCYJNE

Oferujemy pełne wsparcie pogwarancyjne dzięki czemu nigdy nie zostaniesz z problemem sam.