TEBO – nowe produkty dostępne w naszej ofercie!

Produkty Tebo Byggtillbehör dostępne w naszym salonie‼️

1.Rękawice dla glazurników, montażystów itd., bez czubków palców z wkładką przeciwgrzybiczną Tebo
DOSTĘPNE ROZMIARY: 8, 9, 10
Rękawice bez palców. Wykonane ze skóry syntetycznej i elastycznego spandeksu. Przeciwgrzybicze płyty z pianki EVA na kostkach palców i na dłoni. Wzorzysty silikonowy uchwyt. Płaszcz z frotte na wierzchu kciuka. Zapięcie na rzep wokół nadgarstka.

2.Uchwyt pomocniczy do podpierania OCTO SOFTGRIP w celu zmniejszenia obciążenia nadgarstka podczas układania płytek na podłodze. Podczas układania płytek wielkoformatowych wsparcie za pomocą uchwytu powoduje, że ​​nie położysz ręki bezpośrednio na kleju, zaprawie. 8 gumowych nóżek uniemożliwiających poślizg na podłożu.

3.Zestaw dla glazurnika skrzynka Fixkam Switch Tebo
Poręczny przenośny, profesjonalny zestaw dla GLAZURNIKÓW Fixkam Switch z uchwytem Softgrip i pięcioma wymiennymi blatami, 4×4 mm, 6 x 6 mm, 8 x 8 mm, 10 x 10 mm i Hummer (do klejów rozpływnych ,żelowych). Blaty wykonane są ze stali nierdzewnej i szyny z aluminium. Rozmiar blatu: 280 x 115 mm. Uchwyt jest mocowany do szyny, a blaty są łatwe do wymiany. Wszystkie elementy zestawu przechowujemy w skrzynce ,która posiada system odpływowy na dnie skrzynki (Drain System). Wymienne blaty są łatwe do czyszczenia. Rączka może być umieszczona w dowolnym miejscu na szynie i dlatego jest przystosowana zarówno dla Prawo jak i Leworęcznych osób. Schowek pomieści dwa dodatkowe blaty i może być uzupełniony w razie potrzeby. W każdej chwili można dokupić dowolne, zużyte elementy zestawu.

4.Wysokiej jakości, profesjonalny Palec (walec) diamentowy Tebo M14 na sucho:
– Fi 10 mm
– Fi 20 mm
Palec (walec) diamentowy do powiększania otworów, wykonywania owalnych otworów lub innych regulacji po wykrawaniu w płytkach, porcelanie i twardych gresach. Na sucho. Gwint M14. Gradacja ziarna 60

5.Zestaw do fugowania i czyszczenia XL, 23 litry
Zawiera: wiadro 23L, podwójny wałek Twister ze stali nierdzewnej i bardzo wytrzymałego, wysokiej jakości tworzywa, dwie pace z uchwytem Softgrip, gąbkę, kółka i pokrywkę,masywną kratkę. W komplecie również czarny stalowy uchwyt do zawieszenia na wiadrze, służący do odłożenia pac.

6.Chusteczki czyszczące robocze TEBO 100 szt. Tuba.Usuwają farby, oleje, smary, kleje, silikony i masy uszczelniające z rąk, narzędzi i twardych materiałów. Antybakteryjne i testowane dermatologicznie. Chusteczki do pracy 100 sztuk / tuba

7.Wiadro Heavy Duty Twist Stop 30 L TEBO
Średnica wiadra: 365 mm ,Wysokość: 430 mm
Wytrzymałe wiadro 30 litrów wykonane z tworzywa PP / POE. Wyposażone w uchwyt 7 mm z gumową rączką i podziałkę . Umieszczając np. Wałek/Kij 35 x 22 mm, na dnie wiadra, można zapobiec wirowaniu podczas mieszania. Zapewnia to lepszą pozycję do pracy oraz lepszą ergonomię i bezpieczeństwo.

8.Łamacz do płytek 10 mm z kółkiem z węglika wolframu , Hard Metal HM TEBO. Rękojeść z miękkim uchwytem SoftGrip i tarcza z węglika wolframu do nacinania. Ramię łamacza Hard Metal HM do płytek do grubości 10 mm

KATALOG PRODUKTÓW TEBO