ZAPRASZAMY DO ZAKUPU W SKLEPIE ONLINE

 

Jednym z elektronarzędzi dostępnych w ofercie Rawlplug, jest wkrętarka akumulatorowa do płyt gipsowo-kartonowych.

Sprawdź, jakie ma funkcjonalności, do jakich jeszcze powierzchni możesz jej używać i czym się wyróżnia.

Wkrętarka akumulatorowa R-PDS18 Rawlplug  

Elektronarzędzia Rawlplug są stale rozwijaną grupą produktową w portfolio marki, sukcesywnie ulepszaną i przygotowaną tak, aby spełniała potrzeby profesjonalistów. 

Oprócz uniwersalnych wiertarko-wkrętarek akumulatorowych, w ofercie Rawlplug, znajdziesz także wkrętarkę R-PDS18, przeznaczoną do konkretniejszych, profesjonalnych zastosowań. Jest ona przeznaczona do instalacji w płycie gipsowo-kartonowej. 

Czy wiesz, że…?

Wkrętarka Rawlplug R-PDS18 posłuży Ci do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, także na takich powierzchniach, jak: drewno, profile stalowe czy aluminium.

Cechy wkrętarki do płyt g-k Rawlplug: 

  • Kompaktowa – niewielkie rozmiary i waga ułatwią Ci dłuższe użytkowanie sprzętu. 
  • Bezprzewodowa – dzięki akumulatorowi zasilającemu, możesz pracować swobodnie i bezpiecznie. 
  • Możliwość ciągłej pracy – za pomocą przycisku blokującego włącznik. 
  • Wewnętrzny chwyt sześciokątny (o rozmiarze 1/4“), dzięki któremu szybko zamocujesz bity. 
  • Regulacja głębokości wkręcania, która przekłada się na precyzję montażu. 

Co wyróżnia wkrętarkę Rawlplug? 

Wkrętarka do płyt g-k R-PDS18 zalicza się do elektronarzędzi Rawlplug, które z powodzeniem mogą być używane przez zaawansowanych użytkowników. Możesz pracować nią nieprzerwanie, jeśli wybierzesz zestaw z dwoma bateriami, a także, użyć do seryjnego wkręcania wkrętów w powierzchnie, dzięki automatycznemu podajnikowi. 

Czy wiesz, że…?

Możesz wybrać różne opcje produktu – bez dodatkowych akcesoriów lub w funkcjonalnych zestawach. W wersji najbardziej zaawansowanej, z wkrętarką znajdziesz także: dwie baterie, szybką ładowarkę, profesjonalne rękawice i instrukcje obsługi, a wszystko to w walizce Rawlcase, dzięki której przechowywanie i przenoszenie sprzętu jest wygodne i bezpieczne.

Gumowy uchwyt zapewnia ergonomię pracy – to wkrętarka, którą możesz pracować długo. Wskaźnik naładowania baterii pomoże Ci ustalić, jak długo możesz jej używać bez konieczności wymiany akumulatora. Ponadto, urządzenie posiada w zestawie nakładkę do selektywnego wkręcania wkrętów. 

Sprawdź, co znajduje się w zestawie z wkrętarką i jak działa w tym wideo: