Nowość od Narzędzia Motive Inter-s !

SYSTEM POZIOMOWANIA PŁYTEK WIELOKROTNEGO UŻYTKU
Przedstawiamy system do poziomowania płytek, kafelek i tym podobnych materiałów podłogowych. Klipsy są wielokrotnego użytku, co jest dużym udogodnieniem kiedy na przykład remontuje się łazienkę oraz kuchnię. Zestaw niezbędny dla osób pracujących w branży remontowo-budowlanej. Produkt jest bardzo prosty w użytkowaniu i nadaje się dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów.
Dzięki systemowi poziomowania kładzenie płytek przestaje być już pracochłonne i żmudne. Zdecydowanie skraca czas pracy i pozwala oszczędzić wielu nerwów. Płytki poziomują się równomiernie względem siebie i nie trzeba już nieustannie dobijać kafelków i sprawdzać poziomicą ich ułożenia. Produkt nadaje się do stosowania podczas kładzenia płytek poziomo lub pionowo.

ZALETY ZESTAWU:
Proste użytkowanie
Diametralnie skrócony czas pracy
Dostosowany do poziomowania płytek o grubości od 3mm do 16 mm
Minimalna szerokość fugi do 1,5mm
Wielokrotne użytkowanie
W zestawie 50 klipsów plus specjalny kluczyk do dokręcania nakrętek dociskowych

SPOSÓB UŻYCIA:
Kiedy już klej został nałożony, a płytki położone we właściwym miejscu, należy wsunąć metalowy trzon (igłę) w kształcie litery „T” pomiędzy płytki.
Następnie obrócić klips (z igłą wsuniętą już pomiędzy płytki) o 90 stopni, tak aby chwyciła obie płytki w poprzek.
Zacznij dokręcać czarną nakrętkę za pomocą klucza dołączonego do zestawu. Siła docisku może być zależna od grubości oraz rodzaju płytek. Jednak, klips musi się stabilnie trzymać na obu płytkach, nie może być luźny.
Odczekaj aż klej zaschnie i stwardnieje, a następnie odkręć czarną nakrętkę, obróć trzon o 90 stopni i wyjmij cały klips.
Po zakończeniu poziomowania a przed zaschnięciem kleju, sprawdź czy płytki są ułożone równo i wprowadź ewentualne korekty. Po oczyszczeniu klipsów z pozostałości kleju, zestaw jest gotowy do ponownego użytku.