PŁYTKI CERAMICZNE

PŁYTKI CERAMICZNE

WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK

WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

CHEMIA BUDOWLANA

CHEMIA BUDOWLANA

NARZĘDZIA GLAZURNICZE

NARZĘDZIA GLAZURNICZE

MASZYNY WANDELI

MASZYNY
WANDELI

PROMOCJA
WYPRZEDAZ

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI

PROJEKTOWANIE WNETRZ

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

BIKOMINKI

BIOKOMINKI

BIKOMINKI

SYSTEMY TARASOWE

DRZWI
previous arrow
next arrow

Aktualności

Deante Nowości & Promocje

Deante Nowości & Promocje

Już jest! Najnowsza gazetka ŁAZIENKA i KUCHNIA 2024 - nowości & promocje Sprawdź najnowsze produkty łazienkowe i kuchenne Deante. Skorzystaj z aktualnych promocji. Oferta obowiązuje do 31.08.2024 lub wyczerpania zapasów promocyjnych....

Excellent Magazyn Promocyjny

Excellent Magazyn Promocyjny

  Nowy Kwartalnik Promocyjny już dostępny! Mamy wielką przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z naszym najnowszym wydaniem Kwartalnika Promocyjnego, który jest już dostępny online! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową kolekcję promocji, nowości...

Corsan Gazetka Promocyjna

Corsan Gazetka Promocyjna

Już jest! Najnowsza gazetka promocyjna CORSAN. Sprawdź najnowsze produkty łazienkowe marki CORSAN. Skorzystaj z aktualnych promocji! Oferta obowiązuje od 2.04.2024 do 30.06.2024.  

LISTA REKOMENDOWANYCH GLAZURNIKÓW

O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną i dzięki temu wszystkich naszych odbiorców traktujemy jako wielką rodzinę. Współpracujemy z rzetelnymi wykonawcami, których z czystym sumieniem, możemy polecić.

Czytaj więcej…

i

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą płytek ceramicznych, chemii budowlanej, kamieni naturalnych, systemów tarasowych, artykułów wyposażenia łazienek, narzędzi dla wykonawców i wiele więcej.

Czytaj więcej…

Kontakt

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości nie tylko natury techniczne, służymy uprzejmie pomocą. Można się z nami skontaktować zarówno drogą telefoniczną jak i mailową.

Czytaj więcej…

OD POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI
STAWIAMY NA
 JAKOŚĆ I MAKSYMALNE ZADOWOLENIE
 SWOICH KLIENTÓW

Aktualne promocje

Dbając o naszych Klientów regularnie organizujemy akcje promocyjne oraz wyprzedaże. Dzięki temu mogą Państwo zakupić wiele produktów w atrakcyjnych cenach.

Zobacz aktualne promocje

Informacje dodatkowe

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oferujemy atrakcyjne ceny, szybki termin realizacji zamówień i szeroki wachlarz towarów. Realizujemy również nietypowe zamówienia.

Czytaj więcej

Odwiedź galerię

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii, gdzie znajdą Państwo produkty oferowane przez naszą firmę. Może ona również Państwu posłużyć jako doskonałe narzędzie inspiracji.

Zobacz galerię

SPRAWDZ CO MÓWIĄ O NAS INNI

PROJEKTUJEMY ŁAZIENKI TWOICH MARZEŃ

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektowania oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy standardową usługę projektowania pomieszczeń oraz kompleksowe projekty dla dużych nieruchomości.

Czytaj więcej…

WSPÓŁPRACUJEMY Z 
NAJLEPSZYMI DOSTAWCAMI 
NA RYNKU

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z PROMOCJAMI?
 ZAPISZ SIĘ DO
NASZEGO NEWSLETTERA