PŁYTKI CERAMICZNE

PŁYTKI CERAMICZNE

WYPOSAŻENIA ŁAZIENEK

WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

CHEMIA BUDOWLANA

CHEMIA BUDOWLANA

NARZĘDZIA GLAZURNICZE

NARZĘDZIA GLAZURNICZE

MASZYNY WANDELI

MASZYNY
WANDELI

PROMOCJA
WYPRZEDAZ

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI

PROJEKTOWANIE WNETRZ

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

BIKOMINKI

BIOKOMINKI

BIKOMINKI

SYSTEMY TARASOWE

DRZWI
previous arrow
next arrow

Aktualności

Magazyn Promocyjny Excellent

Magazyn Promocyjny Excellent

Szanowni Państwo, wraz z rozpoczęciem nowego kwartału publikujemy kolejne wydanie MAGAZYNU PROMOCYJNEGO EXCELLENT. Znajdą w nim Państwo wiele NOWOŚCI oraz ciekawych propozycji w bardzo atrakcyjnych cenach. Oferta obowiązuje w naszym salonie : od 1.07 do 30.09.2023 lub...

Moc Promocji numer 4/2023

Moc Promocji numer 4/2023

Drodzy Klienci, Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną Moc Promocji numer 4/2023. Gazetka obowiązuje w okresie 1.07.2023 - 31.08.2023 roku. Wszystkie przedstawione oferty w gazetce promocyjnej można zobaczyć na stroniewww.mocpromocji.pl oraz w...

Promocja Tabletki Solne

Promocja Tabletki Solne

  Cena promocyjna: 59,99zł za worek 25kg Czy wiesz, że korzystanie z  uzdatniacza wody i tabletek solnych może chronić środowisko?  Sprawdź w jaki sposób!   ⓵ Twarda woda przekłada się na ilość środków chemicznych, które musisz wykorzystywać do...

LISTA REKOMENDOWANYCH GLAZURNIKÓW

O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną i dzięki temu wszystkich naszych odbiorców traktujemy jako wielką rodzinę. Współpracujemy z rzetelnymi wykonawcami, których z czystym sumieniem, możemy polecić.

Czytaj więcej…

i

Oferta

Zajmujemy się sprzedażą płytek ceramicznych, chemii budowlanej, kamieni naturalnych, systemów tarasowych, artykułów wyposażenia łazienek, narzędzi dla wykonawców i wiele więcej.

Czytaj więcej…

Kontakt

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości nie tylko natury techniczne, służymy uprzejmie pomocą. Można się z nami skontaktować zarówno drogą telefoniczną jak i mailową.

Czytaj więcej…

OD POCZĄTKU DZIAŁALNOŚCI
STAWIAMY NA
 JAKOŚĆ I MAKSYMALNE ZADOWOLENIE
 SWOICH KLIENTÓW

Aktualne promocje

Dbając o naszych Klientów regularnie organizujemy akcje promocyjne oraz wyprzedaże. Dzięki temu mogą Państwo zakupić wiele produktów w atrakcyjnych cenach.

Zobacz aktualne promocje

Informacje dodatkowe

Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami oferujemy atrakcyjne ceny, szybki termin realizacji zamówień i szeroki wachlarz towarów. Realizujemy również nietypowe zamówienia.

Czytaj więcej

Odwiedź galerię

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii, gdzie znajdą Państwo produkty oferowane przez naszą firmę. Może ona również Państwu posłużyć jako doskonałe narzędzie inspiracji.

Zobacz galerię

SPRAWDZ CO MÓWIĄ O NAS INNI

PROJEKTUJEMY ŁAZIENKI TWOICH MARZEŃ

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą projektowania oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy standardową usługę projektowania pomieszczeń oraz kompleksowe projekty dla dużych nieruchomości.

Czytaj więcej…

WSPÓŁPRACUJEMY Z 
NAJLEPSZYMI DOSTAWCAMI 
NA RYNKU

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z PROMOCJAMI?
 ZAPISZ SIĘ DO
NASZEGO NEWSLETTERA